Siatkówka

Siatkówka jest sportem zespołowym, co oznacza, że wymaga współpracy między zawodnikami. Aby zdobywać punkty i wygrywać potrzebny jest kolektyw. Jeden siatkarz niczego nie osiągnie bez wsparcia swoich kolegów z drużyny, dlatego w siatkówce tak ważne są interakcje społeczne. Członkowie zespołu zachęcają się nawzajem do ciężkiej pracy na treningach, pobudzają motywację i poprawiają pewność siebie, która jest niezbędna do odnoszenia sukcesów. Grając w siatkówkę nauczysz się współpracy i budowania pozytywnych relacji, co pozwoli Ci łatwiej rozwiązywać problemy w przyszłości.

Szachy

Szachy to wspaniała gra, która ma wiele zalet edukacyjnych. Znakomicie wpływają na rozwój  intelektualny młodego człowieka ucząc go logicznego myślenia, strategii, pobudzając wyobraźnię przestrzenną. Szachy kształtują również osobowość, ucząc odpowiedzialności za podejmowane decyzje oraz waleczności. Grając w szachy poznajemy smak zwycięstwa oraz gorycz porażki. Dobry szachista to człowiek cierpliwy, którego cechuje znakomita koncentracja. Jego ruchy nie są przypadkowe, a każda decyzja poparta jest głęboką analizą. Dobry szachista to człowiek nauczony systematycznej  pracy, bo wie, że tylko ona prowadzi do sukcesu.

Lekkoatletyka

Lekkoatletyka to zbiór konkurencji, które znacznie różnią się od siebie. Wszystkie łączy jedna wspólna cecha: nie tylko rywalizacja z innymi, ale przede wszystkim rozwój indywidualnych możliwości i pokonywanie własnych słabości. Dzieci, które zdecydują się na zajęcia z lekkoatletyki będą nie tylko ćwiczyć, szukać w sobie ducha walki, ale przede wszystkim dzięki aktywności fizycznej poznają swoje ciało. Lekkoatletyka to przede wszystkim nauka cierpliwości, samodyscypliny, przełamywania strachu oraz przekraczanie barier. Dziecko będzie miało okazje pracować z dobrymi trenerami, odnoszącymi sukcesy.